Abswoude Autoverhuur 25 jaar lid van BOVAG en start met Oscar Autoverhuur 16 juli 2022

Abswoude Autopromenade in Noordwijk viert dit jaar een wel veel bijzondere jubileums: het automobiliteitscentrum bestaat dit jaar maar liefst 60 jaar, is 50 jaar aangesloten bij BOVAG en is nu ook 25 jaar lid van de BOVAG-afdeling Autoverhuur. En tegelijkertijd wordt er gestart met OSCAR Autoverhuur.

Abswoude Autopromenade in Noordwijk viert dit jaar een wel veel bijzondere jubileums: het automobiliteitscentrum bestaat dit jaar maar liefst 60 jaar, is 50 jaar aangesloten bij BOVAG en is nu ook 25 jaar lid van de BOVAG-afdeling Autoverhuur. En tegelijkertijd wordt er gestart met OSCAR Autoverhuur.

 

Abswoude Autopromenade staat al decennialang bekend als een alom gewaardeerd bedrijf dat garant staat voor kwaliteit, betrouwbaarheid en garantie. ‘Die drie kernwaarden zijn precies waar bij BOVAG aangesloten bedrijven voor staan,’ aldus Han ten Broeke, algemeen voorzitter van BOVAG. ‘Zekerheid en vertrouwen zijn voor klanten van groot belang,  Abswoude Autopromenade biedt dat bij uitstek. En is daarom al 50 jaar aangesloten bij onze vereniging, en nu ook nog eens 25 jaar bij onze afdeling Autoverhuur.’

 

Historie

Fons van Abswoude en Henny Bruynel startten in 1962 een bedrijf in gebruikte auto’s. Enige jaren later kwam daar een benzinestation bij. 50 jaar geleden werd er verhuisd naar een nieuw pand op de Nieuwe Offemweg in Noordwijk. Kort daarop werd Abswoude dealer van Datsun, het latere Nissan. Niet veel later werd er ook gestart met Autoverhuur en 25 jaar geleden heeft Abswoude zich aangesloten bij de BOVAG-afdeling Autoverhuur. In 2003 verhuisde het bedrijf inclusief haar FOCWA schade-afdeling naar de huidige locatie op bedrijventerrein ’s-Gravendijck. De tweede generatie was toen al enige tijd aan het roer.

Het bedrijf is inmiddels uitgegroeid tot een stabiel automobiliteitscentrum, waar alle facetten die met het autovak te maken hebben, worden uitgevoerd. Of het nu gaat om brandstoffen, carwash, autoverhuur, lease, onderhoud en reparatie gaat. Of om de aanschaf van een nieuwe of gebruikte personenwagen of bestelauto, bij Abswoude kan je er voor terecht. Alfons van Abswoude vertelt het altijd wat eenvoudiger: “Je kan bij ons voor alles terecht met betrekking tot personen- en bestelwagens, behalve slopen”.

 

Abswoude en Oscar Autoverhuur

Op 1 juli is Abswoude gestart met Oscar Autoverhuur. Oscar Autoverhuur is een internationaal autoverhuur platform dat in 2018 is opgericht in Denemarken en inmiddels actief is in onder meer Spanje en Nederland. Het doel van Oscar is om autoverhuur tegen lage prijzen aan te bieden met ondersteuning en service van hoge kwaliteit. Oscar Autoverhuur wil tevreden klanten en streven ernaar om de beste autoverhuurder van Nederland te zijn.

Abswoude Autopromenade staat al decennialang bekend als een alom gewaardeerd bedrijf dat garant staat voor kwaliteit, betrouwbaarheid en garantie. ‘Die drie kernwaarden zijn precies waar bij BOVAG aangesloten bedrijven voor staan,’ aldus Han ten Broeke, algemeen voorzitter van BOVAG. ‘Zekerheid en vertrouwen zijn voor klanten van groot belang,  Abswoude Autopromenade biedt dat bij uitstek. En is daarom al 50 jaar aangesloten bij onze vereniging, en nu ook nog eens 25 jaar bij onze afdeling Autoverhuur.’

Rens van Abswoude van Abswoude Autopromenade met de van de BOVAG ontvangen taart ter ere van het 25-jarig Lidmaatschap van de Afdeling Autoverhuur.

HomeAbswoude Autoverhuur 25 jaar lid van BOVAG en start met Oscar Autoverhuur