Denk ruimer!
Fiat Tipo

Fiat introduceert een nieuwe uitvoering van de bedrijfswagen Talento, die deze week al te zien is in Nederland. Het gaat om de Business Pro, gebaseerd op de Talento-variant met dubbele cabine. Dat betekent dat er zes zitplaatsen zijn - of vijf, als de bank voorin door aparte, luxe stoelen vervangen wordt.
De Business Pro is uitgevoerd met extra features die de dagelijkse ritten in een bedrijfsauto comfotabeler maken. Je kunt het stuurwiel in hoogte en diepte verstellen; de bestuurdersstoel heeft een armsteun, lendensteun en hoogteverstelling; de radio en mp3-speler met Bluetooth zijn op het stuurwiel te bedienen; en ook de ramen en spiegels zijn elektrisch verstelbaar. Standaard aanwezig zijn cruise control, parkeersensoren achter, airco en Isofix-bevestigingspunten.
De bedrijfswagen is voorzien van een 125 pk sterke 1.6 EcoJet-dieselmotor met twinturbo. Deze levert 320 Nm koppel. De adviesprijzen van de nieuwe Talento Business Pro beginnen bij 19.985 euro exclusief btw en BPM. Zakelijk rijden kan vanaf een netto bijtelling (in schijf 2) vanaf 225 euro per maand.
U kunt uw nieuwe auto natuurlijk in één keer betalen. Maar als u er liever voor kiest om deze betaling op te splitsen in termijnen dan kunnen wij u hier natuurlijk bij van dienst zijn.
Bekijk hier onze voorraad. Ziet u hier uw toekomstige Talento staan?
© 2021 – Alle rechten voorbehouden. Vraag ons naar de voorwaarden. Deze aanbiedingen gelden van 01-01-2021 t/m 31-12-2021, zolang de voorraad strekt. Deze acties zijn uitsluitend bij Abswoude Autopromenade verkrijgbaar en gelden niet i.c.m. andere acties of kortingen. Inruil gebeurt altijd op basis van handelswaarde. Kortingen kunnen opgebouwd zijn uit meerdere acties waaronder een inruilpremie welke alleen geldt bij inruil. Alle genoemde prijzen zijn excl. BTW & BPM, kosten rijklaar maken, verwijderingsbijdrage en leges, tevens excl. afleverpakket. De getoonde afbeeldingen zijn voorbeelden en kunnen afwijken van het uiteindelijk gekozen model. Type- en vormgevingsfouten voorbehouden.
Verkoop op afspraak is vanaf 3 maart weer toegestaan in winkels en showrooms. Dit is een van de versoepelingen die demissionair premier Rutte vanavond aankondigde. De afspraak moet minimaal vier uur van tevoren zijn gemaakt, er mogen maximaal twee klanten per verdieping worden ontvangen en een bezoek duurt minimaal tien minuten. De basisregels waaronder anderhalve meter afstand, hygiënemaatregelen en thuisblijven bij klachten, blijven gelden.
Dit is hoe wij werken
Je ontvangt een bevestiging met een tijdslot, waarin je kunt winkelen. Er zit minimaal een dagdeel (4 uur) tussen de gemaakte afspraak en het winkelen zelf.
Er kan één klant tegelijk per tijdvak van minimaal 10 minuten in de winkel zijn. Hoe vaak dat kan, is aan de winkelier, maar maximaal 6 keer per uur.
Winkels kunnen per verdieping maximaal 2 klanten tegelijkertijd ontvangen.
Kinderen tot 12 jaar mogen mee.
De afspraakbevestiging bevat alle praktische informatie voor het veilig en vlot winkelen op afspraak. Je kunt alleen winkelen binnen het afgesproken tijdslot.
Kom in je eentje naar de afspraak. Alleen als je klachtenvrij bent, kan de afspraak doorgaan.
Tijdens de afspraak hou je 1,5 meter afstand van anderen en draag je een mondkapje.
Betalen doe je zoveel mogelijk contactloos tijdens de afspraak.
De gezondheid van onze klanten en medewerkers staat bij Abswoude Autopromenade voorop. Gezien de wereldwijde impact van COVID-19 nemen wij elke mogelijke maatregel om ervoor te zorgen dat iedereen veilig is en veilig blijft in deze onzekere tijden. We vragen u om rekening te houden met de voorschriften vanuit het RIVM en onze overheid en uiteraard hebben wijzelf ook maatregelen getroffen.